Vánoční posezení v Mateřské školce

22. prosince 2009 v 17:44 | Jiří Homolka,Foto-Václav Volf
K Vánocům tradičně patří koledy a další krásné písně, které podtrhují tuto sváteční atmosféru, na kterou se po celý rok těší jistě každý z nás.
Náš soubor Generace se o letošních Vánocích představil ve středu 16.12. jako host paní ředitelky MŠ-ZŠ v Tlučné paní Jany Liškové na Předvánočním posezení s bývalými i nynějšími pracovnicemi mateřské školky. Náš příchod byl naprosto nikým nečekán, kromě paní ředitelky a tak jsme se stali největším překvapením této sešlosti, což nás také velice potěšilo.

Ta hezčí část souboru zazpívala jak vánoční, tak i některé nové písně, pro které bylo toto vystoupení premiérou a já jako zbytek souboru jsem je doprovodil na klávesy,housle a harmoniku. Myslím si, že jsme se opravdu přičinili ke krásnému doplnění tohoto setkání u Vánočního stromku, o tom svědčil srdečný potlesk a i něco sladkého na zub.

Takže vážení čtenáři a návštěvníci našeho Blogu, tímto článkem se s Vámi pro letošní rok loučíme, ale už se těšíme na rok příští, tak krásné Vánoce a šťastný nový rok 2010 !
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama