Oslava narozenin 19.2.2010

18. března 2010 v 20:02 | Jiří Homolka
Soubor Generace obdžel pozvání k vystoupení na oslavě 70.narozenin dlouholeté legendy tlučenského Sboru hasičů p. Lubomíra Filipa. Slavnostní setkání v úzkém kruhu nejbližších přátel se uskutečnilo v kulturním sále v hasičárně dne 19.2.2010. Po úvodních gratulacích všech zúčastněných byl náš oslavenec téměř omráčen množstvím darů, které ani dva stoly nepobraly.
Po té soubor Generace zahájil vlastní gratulaci v podobě mnoha krásných písní, které byly od diváků odměněny velmi dlouhým a srdečným potleskem a na závěr jsme našemu oslavenci přednesli novou hitovku s aktuálním názvem ,,Už ti táto není 20 let". Byla ušita šéfem souboru Generace přímo na tělo a podle toho také sklidila nevídaný úspěch, v který jsme tajně doufali.
Při velmi příjemném posezení s chutnou nadílkou dobrot i nápojů jsme se jali rozveselit přítomné několika evergreeny z dob našich pamětníků. Bohužel i zde udělala skleróza svoje, neboť přítomným dalo hodně práce si vzpomenout na ty správná slova.
.... a dokonce se i tančilo !
A to už je opravdu všechno, milí návštěvníci našich stránek a na závěr popřejme ještě oslavenci fůru zdraví do dalších let: ,, Luboši, vydrž ! "
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama