Vyřazení předškoláčků - 25.6.2012

25. června 2012 v 21:54 | J.Homolka
Vážení přátelé předškolních a školních lavic,

pohodlně se usaďte a ponořte se do vzpomínek na svá předškolní léta, já vím, je to už dávno, ale přesto to zkuste a staňte se alespoň na chvilku jedním z nich a nebojte, bude vám hezky na duši.

Na svůj dnešní den zaručeně nezapomene 25 tlučenských předškoláčků, kteří splnili předškolní docházku a byli samotným Králem pasováni na školáky. Člověk v jejich očích mohl číst mnohé, od strachu, očekávání, obavu až po zvědavost, ale každý z nich to bral smrtelně vážně, bez přetvářek a i jejich rodiče si také uvědomili, že jejich potomek už není miminko, které zatím ještě nic nemuselo a najednou je tady před ním opravdová Škola života, a že je zcela nová a krásná, stačí se jen podívat z okna.
Tak se dobře dívejte a uvidíte sami.

.. a tady zaznělo několik hezkých písniček jak od dětiček samotných, tak i od souboru Generace... a takhle probíhalo ,,Pasování na školáka"... a zde nám malí školáci předvedli, jak fandí tlučenskému fotbalu.

... a v neposlední řadě je třeba také se zmínit o těchto pár lidiček, ono jich sice bylo ještě asi o šest více, ty sice také ještě uvidíte, a dnes je zde i uslyšíte, stačí kliknout na odkaz níže. Ale abych se vrátil na začátek, to, že se vůbec tato důležitá akce v Tlučné pravidelně každoročně koná,je výsledkem party lidí s velkým srdcem, kteří berou tento úkol jako samozřejmost i jako dar nám všem, bez sebemenších nároků a vůbec žádné podpory, je to čistě jen jejich duševní síla, která motivuje jejich snahu předvést rodičům a jejim potomkům zážitek na celý život.
Tak tedy alespoň poděkujme vážené čtveřici dam z MŠ, šermířské skupině Pantaleon a hudební skupině Generace. Oni ani více nečekají, neboť chtějí rozdávat radost a podle reakcí obecenstva se jim to opět podařilo.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama